Remis z Sępem

Nie kleiła się dzisiaj gra zawodnikom Rokity w wyjazdowym spotkaniu w Drogini. Podopieczni A.Piwowarczyka grali kiepsko, a fragmentami nawet bardzo kiepsko, ale ostatecznie wywieźli z boiska rywala zza miedzy 1 punkt.
Tempo meczu nie było porywające, mimo to obie ekipy stworzyły kilka groźny sytuacji podbramkowych. W pierwszej części Sęp po szybkim kontrataku trafił w słupek. W odpowiedzi z rzutu wolnego poprzeczkę ostemplował M.Mistarz, a dwa razy kapitalnymiinterwencjami popisał się bramkarz miejscowych.
Po przerwie optyczną przewagę mieli gospodarze, którzy między innymi po uderzeniu Kulki trafili w poprzeczkę. Ale na prowadzenie wyszli przyjezdni za sprawą świetnego podania M.Mistarza i doskonałej szybkości Batki, który na raty pokonał golkipera Sępa. Zespoł z Drogini szybko odpowiedział i już po 5 minutach zamienił rzut rożny na bramkę.
W 88 minucie mecz mógł na stronę Kornatki przechylić D.Kania ale po kontrataku 3 na 1 nie trafił z 14 metrów w idealnej sytuacji.