Udany początek sezonu

Rokita rozpoczęła nowy sezon od zwycięstwa z Rudnikiem II 7-1.

W pierwszej połowie grająca cierpliwie, nie forsując tempa Rokita zagapiła się przy rzucie rożnym rywala i już w 14 minucie przegrywała 0-1. Do przerwy obraz gry się nie zmieniał zespół z Kornatki konsekwentnie budował swoje akcje, ale tylko 2 razy zdołał poważnie zagrozić bramce gospodarzy. Najpierw z 5 metrów głową nie trafił Ścibor, a w samej końcówce pierwszej odsłony do remisu doprowadził w zamieszaniu podbramkowym F.Piwowarczyk.

Po zmianie stron z każdą minutą zarysowywała się coraz większa przewaga gości w czarnych strojach, aż w końcu Rokita weszła na swoje właściwe obroty i wybiła z głowy Rudnikowi nadzieję na korzystny rezultat. Cztery bramki zdobył Ścibor, dobre zmiany dali również Batko (gol) i Kornio (3 asysty). Jednak bramkę meczu zdobył Budzowski po kapitalnej akcji całego zespołu!