Juniorzy: Porażka w meczu debiutów

Przegraną 1-0 zakończył się pierwszy mecz juniorów Rokity w nowym sezonie. O jedną bramkę lepi okazali się gospodarze z Rzeszotar. Zespół z Kornatki mimo nieobecności aż 6 zawodników podstawowej 11 do ostatnich sekund walczył o korzystny rezultat. Brak kilku starszych kolegów stał się okazją do debiutu dla grupy młodszych, którzy tego lata dołączyli do drużyny. Przeciwko Tempu po raz pierwszy w juniorach wystąpili: 3:) Patryk KarczKarol KarczBartosz StasikMietek SiatkaMaciek Mistarz, i Andrzej Klimala.
Wynik spotkania mógł być dużo wyższy ale między słupkami w Rokicie stał Rafał Przeworski 3;) , który bronił tego dnia jak natchniony, zatrzymując rywali w stuprocentowych sytuacjach, m.in. w pięknym stylu parując strzał z rzutu karnego.

Tempo Rzeszotary - Rokit Kornatka 1-0 (1-0)

Skład Rokity: Przeworski - Piwowarczyk (46' Siatka), Dudzik, D.Kamyczura, Leśniak - K.Karcz (75' Klimala), Topa, Malina, B.Stasik (Mistarz), P.Karcz - Dziewoński