Raport przed rundą rewanżową

Halo, halo Kornatka!?

Wielkimi krokami zbliża się już runda wiosenna.

Zapewne większość z was zastanawiała się co słychać u Rokiciaków.

Śpieszymy z informacjami...

Przez całą zimę wszystkie zespoły Rokity spokojnie przygotowywały się do wiosennych zmagań.

W klubie doszło do małej zmiany. W funkcji trenera zespołu juniorów Ł.Serafin zastąpił A.Piwowarczyka. Jednocześnie A.Piwowarczyk nadal będzie trenował pierwszy zespół, a Ł.Serafin nadal będzie prowadził zajęcia z najmłodszymi zawodnikami w klubie. W kwestiach kadrowych nie doszło do większych zmian. Z zespołem seniorów przygotowuje się K.Kasprzyk z Grodziska Raciechowice, który wiosną dołączy do ekipy z Kornatki. To jedyna zmiana w porównaniu z pierwszą rundą rozgrywek.

Jeżeli chodzi o raport zdrowotny, to tutaj informację są dwojakie. Pozytywne, bo po długiej kontuzji do gry wrócił Ł.Serafin oraz negatywne ponieważ z urazami zmagają się W.Piwowarczyk i Budzowski, którzy na pewno nie wystąpią w kilku pierwszych spotkaniach.

Zespół seniorów rozegrał dotychczas 3 mecze kontrolne. Oto wyniki:

Lubomir Wiśniowa - Rokita 3-3 (0-1)

Bramki: R.Dudzik, A.Piwowarczyk, Ł.Serafin

Trzebunia - Rokita 3-1 (1-0)

Bramka: R.Dudzik

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Rokita 0-3 (0-1)

Bramki: Batko, samob., Kasprzyk

Początek nowego sezonu już 26 marca o godzinie 15:00 w Kornatce.

Zapraszamy! 3:)