Niesamowity R.Dudzik zapewnia wygraną

W tym sezonie R.Dudzik tylko raz zagrał w wyjściowej jedenastce (w wyjazdowym pojedynku z Gościbią) i to na pozycji środkowego obrońcy. W pojedynku z Orłem Nowa Wieś z powodu licznych absencji trener A.Piwowarczyk desygnował popularnego Łosza na pozycję wysuniętego napastnika i po raz kolejny był to strzał w dziesiątkę.

Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy dla uczczenia pamięci, tragicznie zmarłej w minionym tygodniu, wiernej fanki Rokity - Karoliny Anny Wiśniewskiej, partnerki życiowej zawodnika Kornatki P.Leśniaka.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany jeden i drugi zespół kreował sobie sytuacje bramkowe, ale to Rokita była wyjątkowo skuteczna. Głównie za sprawą w/w Dudzika, który zagrał kapitalnie. W 34 minucie kolos z Kornatki wykorzystał gapiostwo defensywy Orła i z 6 metrów trafił do siatki między nogami Ptaka. Przed przerwą na 2-0 podwyższył Budzowski precyzyjnie wykonując rzut wolny z 17 metrów.

Po zmianie stron Łoszo pozbawił gości złudzeń o korzystnym rezultacie. Najpierw głową fantastycznie wpakował piłkę do bramki po dośrodkowaniu z lewej strony Budzowskiego, a następnie otrzymał piłkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie dał szans weteranowi między słupkami Nowej Wsi. Przy stanie 4-0 zespół gospodarzy wyraźnie się rozluźnił i pozwolił przyjezdnym zdobyć bramkę na 4-1 po przypadkowej ręce w polu karnym M.Mistarza. Na bramkę Orła odpowiedział Ścibor solową akcją. Goście trafili jeszcze w końcówce i mecz zakończył się hokejowym wynikiem 5-2.