Z Wolnymi bez bramek.

Bezbramkowym remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie z Wolnymi Kłaj. Sytuacji bramkowych było mnóstwo niestety żadna z nich nie została wykorzystana.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                W porównaniu do ostatniego spotkania z Gościbią w składzie Rokity zaszła jedna zmiana. Do podstawowego składu wrócił Serafin a na ławce rezerwowych usiadł Sławomir Mistarz.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w trzeciej minucie świetną sytuację miał Batko ale jego strzał z kilku metrów znacznie minął bramkę gości. Kolejne minuty upłynęły pod znakiem walki w środku pola, z której nic nie wynikało. Po dwóch kwadransach znów zaatakowała Rokita. Z rogu pola karnego uderzył Maciej Wyroba lecz piłka minęła długi słupek o kilka centymetrów. Do końca pierwszej części zespół trenera Wyroby stworzył jeszcze kilka sytuacji ale w każdej z nich zabrakło wykończenia.

Drugie czterdzieści pięć minut rozpoczęło się od zmarnowanej "setki" Macieja Wyroby, który będąc w sytuacji sam na sam z golkiperem Wolnych uderzył wprost w niego. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić goście ale nie potrafili pokonać świetnie spisującego się dzisiaj Kornio. W końcówce Rokita mogła wyjść na prowadzenie za sprawą swojego kapitana A.Piwowarczyka ale ten w sytuacji jeden na jeden nieznacznie się pomylił. W 93 minucie powinno być 1:0  ale Ścibor potwierdził to, że Rokita miała dzisiaj ogromnego pecha i z kilku metrów nie trafił do pustej bramki.