Remis na zakończenie rundy.

Rokita remisuje w ostatnim meczu tej rundy z czerwoną latarnią ligi Orłem Myślenice. Bramkę dla zespołu trenera Wyroby zdobył kapitan Adam Piwowarczyk.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Spotkanie z Orłem mogło rozpocząć się tak jak większość w tym sezonie, czyli od straty bramki. Groźną sytuację sprokurował Kornio który piłką trafił w napastnika rywali i niewiele zabrakło by Rokita straciła kuriozalną bramkę. Kibice z Kornatki na pierwszą groźną akcję swoich ulubieńców czekali do 25 minuty. Żuławiński ograł Pajkę lecz w ostatniej chwili futbolówkę spod nóg wygarnął mu Bałucki. Swoją szansę na zdobycie bramki miał też Kamil Mistarz. Filigranowy pomocnik z Kornatki uderzył z całych sił na bramkę rywali niestety golkiper miejscowych poradził sobie z tym trudnym strzałem. Ciekawie pod bramką Orła było jeszcze po strzale Adama Piwowarczyka, niestety piłka o centymetry minęła słupek.

Druga część spotkania zaczęła się najgorzej jak tylko mogła. W 48 minucie mocny strzał Mistarza zza pola karnego zaskoczył Kornio i było 1:0 Chwilę później mogło być po meczu. W polu karnym A.Kania faulował Pyzio a sędzia podyktował rzut karny. Po piłki podszedł Bałucki ale jego strzał bez trudu obronił golkiper Rokity. Dla podopiecznych trenera Wyroby był to przełomowy moment. W kilka minut stworzyli sobie trzy znakomite okazje do wyrównania. Próbował Piwowarczyk, Żuławiński i Serafin ale w każdej z tych sytuacji górą był Pajka. Wyrównanie przyszło w 70 minucie. W polu karnym Orła faulowany był Maciej Wyroba. Jedenastkę na bramkę zamienił kapitan Piwowarczyk. W końcówce piłkę meczową miał jeszcze Pyzio jednak zawodnik miejscowych nie trafił do pustej bramki z pięciu metrów.

Spotkanie z Orłem było ostatnim w tym roku. Rokita po trzynastu kolejkach z dorobkiem piętnastu punktów zajmuje ósmą lokatę.