Juniorzy: Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Nasi juniorzy nie chcieli być gorsi od swoich starszych kolegów z seniorów i również ograli zespół Skalnika. Młodzież z Kornatki wygrała w Trzemeśni 3-2.

Pierwsza połowa była wyrównania, początek należał do Rokity potem do głosu doszli miejscowi. W 36 minucie gospodarze wykorzystali szybkość swojego napastnika, który ładnym strzałem pokonał Przeworskiego.

Po przerwie rozkręciła się Kornatka, zwłaszcza za sprawą Maliny, który dwukrotnie urwał się obrońcom i pewnie pokonał bramkarza. Wynik podwyższył Piszczek, pięknym uderzeniem z rzutu wolnego prosto w górny narożnik bramki.

Skalnik dążył do odrobienia i był bardzo groźny, ale Rokita wytrzymała napór rywala do końca spotkania i pozwoliła tylko na zdobycie kontaktowej bramki. Dla naszych juniorów było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.