Porażka na koniec sezonu

Porażką zakończyli sezon podopieczni trenera Arkadiusza Wyroby przegrywając z Jordanem Zakliczyn 2:1 Bramkę dla Rokity zdobył Grzegorz Żuławiński.
Drużyna z Kornatki przystąpiła do tego spotkania osłabiona brakiem dwóch kluczowych graczy, Adama Piwowarczyka oraz Mateusza Mistarza ( obaj pauzowali za nadmiar żółtych kartek)

Zawody znakomicie rozpoczęła Rokita już w piątej minucie było 1:0. Fenomenalny rajd prawą stroną boiska przeprowadził Adrian Kania, który mijał obrońców rywali z dziecinną łatwością a jego precyzyjne dośrodkowanie strzałem głową z pięciu metrów na bramkę zamienił Żuławiński. Były to jednak miłe złego początki. Z biegiemczasu Jordan zaczął przejmować inicjatywę. W dwudziestej trzeciej minucie był już remis. Po mocnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Kwater, który z bliska wbił piłkę do bramki. Chwilę później Rokita mogła przegrywać, lecz strzał głową Burkata w znakomitym stylu obronił Kornio. Minutę przed końcem pierwszej części gry dobrą okazję zmarnował D.Piwowarczyk,któregostrzał z kilku metrów zablokował defensor gospodarzy. Jordan szybko wznowił grę i po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka odbiła się od słupka i trafiła rękę A.Kani. Sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Rzut karny na bramkę zamienił Burkat.

W drugiej odsłonie spotkania nie oglądaliśmy ciekawego widowiska. Jordan zamknięty na własnej połowie skupił się głównie na obronie korzystnego wyniku zapewniającegomu utrzymanie w lidze. Okazji do wyrównania Rokita nie stworzyła sobie zbyt wiele. Głównie za sprawą niemrawo grających środkowych pomocników. Bardzowidoczny był brak kapitana Piwowarczyka, który w tym sezonie okazał się najlepszym asystującym ex aequo z Rafałem Budzowskim. W 55 minucie z dystansu próbował "Żuła" golkiper gości wypuścił piłkę z rąk lecz z dobitką Ścibora nie miał już większych problemów. Kolejną okazję miał Budzowski niestety jego strzał z rzutu wolnego poszybował tuż nad poprzeczką. W końcówce za bezsensowną dyskusję z arbitrem boisko z czerwoną kartką musiał opuścić Budzowski. Wynik spotkania niestety nie uległ już zmianie.Porażką z Jordanem Rokita zakończyła udany dla siebie sezon zajmując ostatecznie szóste miejsce w tabeli co niewątpliwie jest sukcesem podopiecznych trenera Arkadiusza Wyroby.