Podsumowanie sezonu 2013/2014

W niedzielę 15.06.2014 zakończył się sezon 2013/2014 w krakowskiej klasie okręgowej (Kraków III) Rokita Kornatka uplasowała się w tabeli na wysokim szóstym miejscu. Bilans podopiecznych trenera Wyroby to dziewięć zwycięstw, sześć remisów i dziewięć porażek. Był to drugi sezon naszego zespołu w piątej lidze i gołym okiem można zauważyć progres Rokity. W ubiegłym sezonie zespół z Kornatki zakończył zmagania na 13 miejscu do ostatniej kolejki walcząc o ligowy byt. Tym razem było inaczej.Rokita swój główny cel, czyli utrzymanie osiągnęła już w 19 kolejce pokonując w Branicach Złomex 2:0
Królem strzelców z sześcioma bramkami na koncie został Żuławiński, który trafieniem w ostatniej kolejce wyprzedził Mistarza i A.Piwowarczyka. Najlepiej asystującymi ex aequo zostali A.Piwowarczyk i Rafał Budzowski, którzy zanotowali po 5 asyst. Najwięcej minut na boisku spędził kapitan Adam Piwowarczyk w 22 spotkaniach - 1979 minut.